VIDEO | #567 Altijd stroom | Smartpower Lithium accu 300 Ah |#ad

In deze video laten we een grote upgrade zien aan onze camper 🔋 We zijn gegaan van 150 Ah naar maar liefst 300 Ah accu-capaciteit – en dat betekent: altijd stroom. Geen stress meer over lege accu’s, geen omvormer die ineens uitvalt en geen concessies meer aan comfort. De nieuwe accu is professioneel ingebouwd door Caravan Campercomfort, en we nemen je stap voor stap mee in het proces. Waarom deze upgrade? Wat merk je er in de praktijk van? En voor wie is zo’n verdubbeling van de capaciteit echt de moeite waard?

👉 In deze video zie je: Waarom we van 150 Ah naar 300 Ah zijn gegaan Wat dit betekent voor ons stroomverbruik in de camper Hoe de inbouw is gedaan En vooral: waarom we nu écht altijd stroom hebben Ben je bezig met camper-elektra, off-grid staan of twijfel je over een grotere accu? Dan is deze video zeker de moeite waard.
👍 Vond je de video nuttig? Geef ‘m een like 📺 Abonneer je voor meer camper-, reis- en techniekvideo’s
💬 Vragen of ervaringen? Laat gerust een reactie achter!

5% Camper TV korting op de complete sets met Smartpower. Als kijker van Camper TV ontvang je bij Caravan-Campercomfort bij aanschaf en installatie van een complete set van Smartpower een mooie korting van 5 %. Hoe kom je in aanmerking voor deze korting? Meld dat je via Camper TV komt en er wordt in de offerte rekening gehouden met deze korting.

De korting geldt voor alle sets op deze pagina: Caravan-Campercomfort

Onze vervangen Super-B accu overnemen? https://campertv.eu/koopjeshoek/